21-22 Eylül Yönetici ve Temsilci Eğitimi Gerçekleşti

Sendikamız 21-22 Eylül’de yönetici ve temsilci eğitimi gerçekleştirdi. Eğitimin birinci günü sendikamızın genel başkanı Musa Servi sendikamızın içinde bulunduğu durum ile ilgili bilgi verdikten sonra sözü Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay’a bıraktı. Atalay, Deriteks’in Türk-İş’ten daha önce kurulduğunu ve Türk-İş’in kurucuları arasında olduğunu belirterek Deriteks’e ellerinden ne destek geliyorsa vermeye devam edeceklerini söyledi. Atalay’a konuşmasının ardından sendikamız tarafından plaket takdim edildi.

 

Konuşmalar tamamlandıktan sonra Türk-İş Genel Başkan Danışmanı Enis Bağdadioğlu güncel ekonomik gelişmeler işçilerin üzerindeki etkileri üzerine bir sunum gerçekleştirdi.

 

İkinci gün IndustriAll Küresel Sendika Türkiye Temsilcisi Sedat Kaya küresel federasyon olarak yaptıkları çalışmalardan ve küresel markalarla imzalanan Küresel Çerçeve Sözleşmelerin işlevselliği üzerine bir sunum yaptı.

 

Devamında sendikamızın örgütlenme uzmanı Veysel Arslan, sendikaların amaç ve hedefleri, sorumlulukla ve temsilcilik üzerine bir sunum gerçekleştirdi.

 

İkinci gün sendikamızın genel koordinatörü Engin Çelik tarafından İşyeri Sendika Temsilcilerinin Çalışma Metotları üzerine bir sunum gerçekleştirdi.

 

Verimli geçen iki günlük eğitimin ardından değerlendirme toplantısı yapılarak eğitim çalışması noktalandı.

 

 

 


Foto Galeri
Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.

SENDİKALI OL GÜÇLÜ OL!