ÇALIŞMA YAŞAMI
İşçilerin direnişinden korkan Flormar patronları ´utanç duvarı´ ördü

 

Flormar işçileri direnişlerini sürdürürken, patronlar fabrikanın çevresini dikenli tellerle ve görüşü engelleyen çalılarla kuşattı. İçerdeki işçiler ile direnen işçilerin bağlantısını ve iletişimini kesmek isteyen patronlar, işyerinin çevresine adeta 'utanç duvarları' ördü. İşçiler, patronun bu korkusunu sosyal medyada 'Patron çıldırdı' yorumuyla paylaştı.

 

 

Flormar işçileri direnişlerini sürdürürken, patronlar fabrikanın çevresini dikenli tellerle ve görüşü engelleyen çalılarla kuşattı. İçerdeki işçiler ile direnen işçilerin bağlantısını ve iletişimini kesmek isteyen patronlar, işyerinin çevresine adeta 'utanç duvarları' ördü. 

 

 

"Flormar değil direniş güzelleştirir" sloganıyla tam 91 gündür işyerinin önünde haklı ve meşru taleplerini dile getiren Flormar işçileri, kararlılıklarını sürdürüyor. Flormar patronları ise fabrikanın çevresini dikenli teller ve görüşü engelleyen çalılarla kuşatıyor. İçerdeki işçiler ile direnişteki işçilerin irtibat ve iletişimin kesmek isteyen patronların bu tavrı, sosyal medya hesaplarında "Patron çıldırdı" yorumuyla paylaşıldı. 

 

Haberin Devamı:

 

http://haber.sol.org.tr/emek-sermaye/iscilerin-direnisinden-korkan-flormar-patronlari-utanc-duvari-ordu-245264

 

 

 


Yorumlar
Bu Bölüme Henüz Yorum Yapılmamıştır.

SENDİKALI OL GÜÇLÜ OL!